Windykacja we Francji

Z
Lokalne usługi windykacyjne we Francji
Z
Dostęp do grona ekspertów w zakresie obowiązującego we Francji prawa, warunków lokalnych i etykiety biznesowej
Z
Zapłacisz wyłącznie po pomyślnie zakończonym procesie windykacji: 9,5% prowizji od odzyskanych kosztów

Oszczędź czas i odbierz pieniądze Rozpocznij od razu!

;

Chciałbyś skorzystać z usług windykacyjnych we Francji?

Możemy ci pomóc! Lokalne agencje windykacyjne działające za pośrednictwem Oddcoll zajmą się twoją sprawą z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Rejestracja na naszej stronie odbywa się zupełnie za darmo. Nie poniesiesz też żadnych innych kosztów przed pełną realizacją usługi odzyskania utraconych środków od klienta we Francji. Pobieramy jedynie 9,5% prowizji od odzyskanej kwoty dopiero po tym, jak sprawa zakończy się powodzeniem.

Odkryj korzyści z korzystania z Oddcoll

Odzyskiwanie długów od klientów z Francji!

Francja jest piątą co do wielkości gospodarką świata oraz drugim co do wielkości rynkiem w Europie, dlatego jest istotnym partnerem handlowym dla wielu firm oferujących swoje towary lub usługi za granicą. W porównaniu do innych europejskich państw, kredyty oferowane firmom we Francji cechują się zazwyczaj dość długim terminem spłaty.

Co powinieneś zrobić, jeśli termin zwrotu należności już minął, a ty nadal nie otrzymałeś jej z powrotem? Jeśli twój klient we Francji zwleka z uiszczeniem zapłaty, potrzebujesz pomocy profesjonalnej, lokalnej firmy, będącej ekspertem w zakresie zasad regulujących czynności windykacyjne we Francji. Pomoże ci ona rozwiązać sprawę i odzyskać wszystkie pieniądze.

Proces windykacji należności we Francji

1. Faza windykacji należności drogą polubowną

Polubowne egzekwowanie długów oznacza, że windykator stara się przekonać dłużnika do spłacenia należności bez wszczynania postępowania sądowego. W ten sposób wierzyciel może uniknąć ryzyka niepotrzebnych kosztów i przedłużających się procesów prawnych.

2. Windykacja należności we Francji drogą sądową

We Francji obowiązuje uproszczona procedura prawna (nakaz zapłaty) w celu odzyskania bezspornych roszczeń. Jeżeli wierzyciel zdecyduje się z niej skorzystać, dłużnik ma około miesiąca na złożenie sprzeciwu wobec roszczenia. Jeśli tego nie zrobi, orzeczenie nie może zostać wydane w ramach tej procedury.

3. Egzekwowanie długu

Kiedy wierzyciel uzyska orzeczenie sądu, może wykorzystać je do wykonania egzekucji wobec dłużnika. We Francji odpowiedzialność za egzekwowanie prawa ponosi egzekutor sądowy.

Oszczędź czas i odbierz pieniądze Rozpocznij od razu!