Windykacja w Wielkiej Brytanii

Z

Lokalne usługi windykacyjne w Wielkiej Brytanii

Z

Dostęp do grona ekspertów w zakresie obowiązującego w Wielkiej Brytanii prawa, warunków lokalnych i etykiety biznesowej

Z
Zapłacisz wyłącznie po pomyślnie zakończonym procesie windykacji: 9,5% prowizji od odzyskanych kosztów

Oszczędź czas i odbierz pieniądze Rozpocznij od razu!

;

Kompletowanie faktur z transakcji biznesowych (B2B) w Wielkiej Brytanii

 

Nie ulega wątpliwości, że egzekwowanie długów jest procesem dość żmudnym, szczególnie gdy dużo czasu poświęcasz na prowadzenie własnej firmy. Niemniej jednak, nie musisz się już martwić — Oddcoll służy pomocą! Dzięki znajomości lokalnych przepisów prawnych i regulacji dotyczących biznesu możemy zagwarantować, że proces windykacji będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

W przypadku kiedy twój klient w Wielkiej Brytanii zalega ze spłatą, ważne jest, aby działać szybko i konsekwentnie. Po wysłaniu do dłużnika przypomnienia o płatności (bez wyników) powinieneś zatrudnić brytyjską agencję windykacyjną, aby twoje roszczenia stanowiły dla dłużnika najwyższy priorytet.

Oferujemy windykację długów za pośrednictwem lokalnych agencji na całym kontynencie europejskim, a także w Wielkiej Brytanii.

Odkryj korzyści z korzystania z Oddcoll

Lokalne usługi windykacyjne w Wielkiej Brytanii

Naszym lokalnym partnerem jest agencja Credit Limits International Ltd, która zajmuje się:

Windykacją należności w Anglii
Windykacją należności w Irlandii Północnej
Windykacją należności w Szkocji
Windykacją należności w Walii

Faza windykacji należności drogą polubowną

Windykator kontaktuje się z dłużnikiem, informuje, że zajmuje się sprawą oraz objaśnia, że konsekwencją odmowy zapłaty może być wszczęcie postępowania prawnego. Mimo tego, na tym etapie procedury windykator stara się zakończyć proces w sposób polubowny.

Windykacja należności w Wielkiej Brytanii drogą sądową

Jeżeli dług nie został spłacony w fazie polubownej, kolejnym krokiem jest wszczęcie postępowania sądowego. W każdym przypadku należy dokonać oceny, czy warto podjąć działania prawne, biorąc pod uwagę czynniki takie jak wypłacalność dłużnika, wielkość długu itp. Podejmując kroki prawne, wierzyciel uzyskuje orzeczenie, które prawnie potwierdza istnienie długu.

Egzekwowanie długu

Po wydaniu przez sąd wyroku dłużnik musi zastosować się do wszystkich jego założeń. Jeśli dłużnik uchyla się od zapłaty, wierzyciel musi złożyć wniosek o wszczęcie egzekucji długu. Oznacza to, że państwo odbierze dłużnikowi określoną ilość aktywów w zależności od kwoty określonej w wyroku.

Oszczędź czas i odbierz pieniądze Rozpocznij od razu!