Windykacja w Holandii

Z

Lokalne usługi windykacyjne w Holandii

Z

Dostęp do grona ekspertów w zakresie obowiązującego w Holandii prawa, warunków lokalnych i etykiety biznesowej

Z
Zapłacisz wyłącznie po pomyślnie zakończonym procesie windykacji: 9,5% prowizji od odzyskanych kosztów

Oszczędź czas i odbierz pieniądze Rozpocznij od razu!

;

Usługi windykacyjne Oddcoll w Holandii

Usługi windykacyjne uznawane są za najbardziej produktywne i efektowne metody egzekwowania długów. Być może znajdujesz się obecnie w trudnym położeniu i potrzebujesz pomocy agencji windykacyjnej w Holandii. Jeśli tak jest, Oddcoll zawsze przyjdzie ci z pomocą. Specjalizujemy się w windykacji długów na wielu płaszczyznach, oferując szybki i efektywny proces odzyskiwania należności.

Nasi lokalni windykatorzy, którzy prowadzą działalność w miejscu pobytu dłużnika, cechują się ogromnym profesjonalizmem, bogatym doświadczeniem w tej dziedzinie oraz wiedzą, jak egzekwować długi w najbardziej efektywny sposób. Nasze usługi opierają się na motto ,,Nie wygrywasz — nie płacisz”, co oznacza, że pobieramy prowizję dopiero po pozytywnym zakończeniu sprawy.

Odkryj korzyści z korzystania z Oddcoll

Odzyskaj swoje należności od klienta z Holandii!

W Holandii istnieje długa tradycja handlu międzynarodowego. Państwo to jest potencjalnym klientem dla wielu firm poszukujących rynku do sprzedaży swoich dóbr lub usług.

Ale co należy zrobić, gdy twój klient zalega ze spłatą należności?

Po wysłaniu wezwania do zapłaty powinieneś skorzystać z pomocy holenderskiej agencji windykacyjnej posiadającej dużą wiedzę w zakresie warunków odzyskiwania należności. Naszym akredytowanym partnerem jest Hettema & van Bambost Juristen z siedzibą w Amsterdamie. Wystarczy, że dostarczysz fakturę z zalegającą spłatą klienta z Holandii, a agencja ta natychmiast rozpocznie proces egzekwowania długu.

Faza windykacji należności w Holandii drogą polubowną: Windykator przesyła dłużnikowi wezwanie do zapłaty. Stara się nakłonić go do dobrowolnego uiszczenia płatności oraz informuje o wszczęciu postępowania sądowego w razie odmowy. Zazwyczaj informacja ta ma duży wpływ na gotowość dłużnika do spłaty należności.

Windykacja należności w Holandii drogą sądową: W Holandii nie istnieje specjalna procedura dla niekwestionowanych roszczeń, która jest bardzo przydatna w procesie odzyskiwania długów. Jeśli dłużnik zalega ze spłatą, wierzyciele muszą uciec się do zwykłego postępowania sądowego. W przypadku roszczeń poniżej 25 tysięcy euro stosuje się procedurę z pewnymi uproszczeniami proceduralnymi w przeciwieństwie do zwykłej procedury. Sprawy te rozstrzyga sędzia w poddziale sądu rejonowego.

Egzekwowanie długu: Co zrobić, jeśli sąd holenderski wydał wyrok, ale dłużnik wciąż zalega z zapłatą? W tym wypadku należy złożyć wniosek o egzekucję w urzędzie komorniczym oraz dostarczyć kopię orzeczenia sądowego. Dłużnik natomiast otrzymuje kopię wyroku. Następnie, jeśli nadal uchyla się od spłaty należności, rozpoczynają się działania egzekucyjne. Oznacza to, że komornik może odebrać dłużnikowi posiadane przez niego aktywa.

Oszczędź czas i odbierz pieniądze Rozpocznij od razu!