Windykacja w Belgii

Z

Lokalne usługi windykacyjne w Belgii

Z

Dostęp do grona ekspertów w zakresie obowiązującego w Belgii prawa, warunków lokalnych i etykiety biznesowej

Z
Zapłacisz wyłącznie po pomyślnie zakończonym procesie windykacji: 9,5% prowizji od odzyskanych kosztów

Oszczędź czas i odbierz pieniądze Rozpocznij od razu!

;

Usługi windykacyjne w Belgii gwarantujące najlepsze rezultaty

Prowadzisz działalność w Belgii? Jeśli tak, być może miałeś już do czynienia z klientem, który nie zapłacił należnego ci wynagrodzenia.

Procedurą odzyskiwania długów kierują typowe dla Belgii przepisy prawne i zasady. Z tego względu, aby otrzymać spłatę należności od dłużnika, należy skorzystać z usług oferowanych przez jedną z belgijskich agencji windykacyjnych.

Po tym, jak prześlesz swoją fakturę na Oddcoll, nasz lokalny partner (doświadczona agencja windykacyjna) rozpocznie ściąganie długu. Naszym lokalnym partnerem w Belgii jest agencja windykacyjna VP Consulting.

Odkryj korzyści z korzystania z Oddcoll

Rozpocznij proces odzyskiwania należności od klienta w Belgii!

Szukasz najlepszego sposobu na odzyskanie długów bez straty czasu i pieniędzy? Jeśli na powyższe pytanie odpowiedziałeś twierdząco, usługi windykacyjne Oddcoll w Belgii to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Opracowując plan naszego działania, braliśmy pod uwagę napięty rozkład dnia przedsiębiorców i właścicieli firm. Doszliśmy do wniosku, że angażowanie cię w szczegóły procesu windykacji może okazać się dla ciebie bardzo żmudne. Dlatego zdecydowaliśmy, że nasze usługi będą łatwo dostępne i proste w obsłudze. Osiągnęliśmy to, tworząc unikalną i przełomową platformę internetową. Aby rozpocząć proces windykacji, wystarczy, że prześlesz nam swoją fakturę, a nasz lokalny partner z Belgii rozpocznie proces windykacji.

Windykacja należności w Belgii drogą polubowną

Agencja windykacyjna stara się przekonać dłużnika do dobrowolnej spłaty należnego długu, na przykład wysyłając mu ponaglenie. Jest ono wymagane, aby móc wykorzystać oficjalne wezwanie do zapłaty w późniejszych etapach procedury.

Windykacja należności w Belgii drogą sądową

W Belgii obowiązuje specjalna sądowa procedura windykacji należności. Dotyczy jedynie kwoty nieprzekraczającej 1860 euro. Jeśli wniosek został przedstawiony sądowi i spełnia wszystkie wymagane kryteria, może on zostać przyjęty do dalszego rozpatrzenia. Dzięki temu wezwanie do zapłaty jest równoważny z wyrokiem zaocznym. Dłużnik otrzymuje od sądu wezwanie do zapłaty, od którego może się odwołać. Jeśli to zrobi, sąd zwołuje rozprawę sądową z udziałem obu stron postępowania. W przypadku należności przekraczających 1860 euro, wierzyciel musi wszcząć tradycyjne postępowanie sądowe i zjawić się w sądzie osobiście bądź za pośrednictwem pełnomocnika.

Egzekwowanie długu

Jest to ostatni etap sądowej procedury windykacji w Belgii i może okazać się konieczny, aby nakłonić dłużnika do zapłaty. Warunek wstępny oznacza, że wierzyciel jest w posiadaniu dokumentu umożliwiającego egzekucję i potwierdzającego istnienie roszczenia (wezwanie do zapłaty musi wejść w życie, zanim stanie się wykonalne). Następnie wydawany jest tytuł egzekucyjny, a dłużnik ma ostatnią szansę na dobrowolne opłacenie roszczenia. Jeśli tego nie zrobi, następuje wykonanie tytułu.

Oszczędź czas i odbierz pieniądze Rozpocznij od razu!